Hledáme montážníky , montážní firmy - živnostníky pro instalace výrobků našim zákazníkům .

Screeny jsou venkovní zastínění pomocí speciální textilie která propouští jen světlo a ne teplo. Aplikuje se na svislé skleněné povrchy.

Přírodní klimatizace a úspory energie

Vnější stínicí systém REFLEXOL pomáhá udržovat stálou a příjemnou teplotu v místnostech vystavených slunečnímu záření. Použití umožňuje snížit náklady na klimatizaci.


Optický komfort

Vzhledem k vlastnostem Soltis a Polyscreen textilií používaných v roletách zajistíte účinnou optickou překážku pro světlo přicházející do místnosti a eliminujete kontrasty při zachování stále dobré viditelnosti exteriéru.

Estetika a funkce

Zastínění umožňuje zvýšit individuální architekturu budovy. Navíc je k dispozici bohatá nabídka látek, řady textur a barev, stejně jako možnost lakování konstrukce umožňují přizpůsobit rolety oknům. Montáží uvnitř budovy lze vytvořit i kompletní black-out efekt, např. v kinech nebo přednáškových sálech. Elektronika použitá k sledování počasí chrání rolety za proměnlivého počasí.

Životnost

Pevná hliníková konstrukce a vysoce kvalitní textilie vyrobené z odolných polyesterových vláken potažených PVC zajišťují dlouhodobé užívání rolety.

Sunstop - předokenní látkové rolety

Předokenní látkové rolety SunStop je jednodušší ale účinné venkovní zastínění s hliníkovou kazetou a speciální tkaninou, jejíž hlavní funkcí je zabezpečit optimální klima v místnosti. Zadrží většinu tepelného slunečního záření - tím zabraňuje nepříjemnému přehřívání interiéru propouští vhodné množství denního světla umožňuje příjemný a přirozený průhled ven a v neposlední řadě chrání rámy oken před UV zářením.

Textilní roleta SunStop je umístěna na okenním či dveřním rámu z venkovní strany. Zadrží tedy tepelné záření dříve, než pronikne přes sklo do interiéru. Perforace v látce přitom umožňuje průchod příjemného množství denního světla a také průhled ven.

Jednoduché nastavení polohy pomocí háčků umístěných na oknech nenarušuje rám okna vrtáním přívodu ovládání do interieru.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat